Каталог товарів
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Аксесуари для Watch

Каталог товарів категорії
Опис категорії
Аксесуари для Watch

 

Фірмові годинники від Apple самі по собі є ексклюзивним та високотехнологічним аксесуаром, що гармонійно комбінується з іншими лінійками техніки від яблучної компанії. Та навіть до аксесуарів можна підібрати елементи, які кардинально змінять їх зовнішній вигляд або ж адаптують до іншого стилю.

Оригінальні ремінці від дизайнерів Apple дозволять вам уміло лавірувати від спортивного до класичного стилю або в один момент змінити повсякденний лук на вишуканий вечірній. Хіба ж не круто?

Метал, силікон, нейлон — обирати вам. Незалежно на що впаде ваш вибір — ви завжди виглядатимете бездоганно, адже ремінці виготовлені з високоякісних матеріалів та легко підлягають очищенню і не вигорають. 


Сенсорний екран Watch також потребує захисту, адже годинник ми носимо на зап’ясті щодня у постійному русі, а не просто тримаємо у глибокій шухляді. Тому захисне скло для Watch виготовлене з загартованого скла та пройшло низку тестів на витривалість до небажаних механічних пошкоджень. Захищати годинник безумовно варто, і найкраще про це подбати одразу ж після покупки.

Як писалось вище — годинником ми користуємось щодня, відповідно, нам варто не забувати і про заряд пристрою. Щоб він виконував свої функції за першим нашим покликом. Для турботи про заряд ми рекомендуємо Apple Watch Magnetic Charging Cable і Apple Watch Magnetic Charging Dock. Аксесуар для Apple Watch — Magnetic Charging Cable існує з різною довжиною (0,3 м, 1м, 2м), а це означає, що ви можете підібрати саме той варіант, яким буде зручно користуватись вдома так і за його межами. 

Зарядний пристрій для Apple Watch адаптований для зарядки будь-якої з моделей годинників, починаючи від першої серії і аж до Apple Watch Series 4. Зарядний пристрій можна підключати безпосередньо до блоку зарядки або ж до гаджетів через USB. Процес відбувається за рахунок індукції, або ж простою мовою “без проводів”.
 

Чому вигідно купувати у нас?

Гарантія.

Наша сервісна політика проста – покупець завжди правий. Ми надаємо офіційну гарантію на придбаний товар від 31 місяця до 2 років, іноді навіть не залежно від сервісної політики виробника.

Швидка доставка.

Всі товари в нашому магазині продаються з миттєвою доставкою до 2-х днів. Якщо вам зручніше забрати замовлення власноруч – приїжджайте до нас в гості.

Якісний сервіс.

Обмін, повернення, ремонт, техпідтримка – та без питань! Ми працюємо для того, щоб кожен ваш візит в наш магазини «зробив ваш день» і запам’ятався першокласним сервісом!