0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Навушники Apple AirPods (MMEF2)

Оцінка користувача
Навушники Apple AirPods (MMEF2)
Навушники Apple AirPods (MMEF2)

Навушники Apple AirPods (MMEF2)

Ціна: 5 817 грн (230 $) 175 $4 426 грн
Оплата
Оплата відбувається у магазині, або картою з врахуванням комісії. Оплата можлива готівкою, або картою.
Доставка
Доставка відбувається після оплати замовлення з врахуванням комісії.
Спосіб купівлі:
Швидка покупка

Погрузись в інший світ з Apple AirPods 

 
Навушники Apple AirPods, які у 2016 році здивували весь світ технологій. Чому? Маленькі, бездротові з великим багажем функцій, якими не можуть похвалитися інші навушники інших відомих фірм. А тепер детальніше про різні “родзинки” навушників від компанії Apple.

 

 

 

Продумано до деталей
 

Хоча щодо дизайну AirPods компанія Apple не дуже напружилась, просто EarPods втратили дроти. Навушники лаконічні, зручні та легкі - просто ідеальні. Вони виконані за анатомічною структурою нашого вуха, тому вже про дискомфорт та поправлення навушників залишаться в минулому. 

 

 

Функція: виключити зовнішній світ

Ще вони ідеальні у використанні, а все тому що процесор Apple W1 дозволяє розуміти вашому телефону, що навушник знаходиться вже у вусі. А ще магія полягає в тому, що коли ви витягуєте AirPods з вух музика автоматично перестає грати. 
Керувати ними також не складно, в своєму арсеналі навушники мають такі функції, які виконуються з допомогою дотику: програвання / пауза, виклик Siri, попередній/наступний трек. Ще одна чудо-функція, це то що ці навушники від Apple дозволять спілкуватися при дзвінках, як гарнітуру, бо у кожному навушнику розміщений мікрофон.
А який звук у них? Вони чудово передають кожну ноту вашої улюбленої музики.
 

Скільки часу триває кайф?

Apple AirPods вражають не тільки своїми функціями, вони вражають ще своєю автономність: прослуховування музики — до 5 годин, дзвінки — до 3 годин. Життя навушників продовжується коли поряд кейсу до 24 годин. Всього 15 хвилин зарядки забезпечують 3 години безперервного  прослуховування крутої музики.
 

 

Корпус та габарити
Колір Білий
Роз'єми для підключення
Підключення Через Bluetooth
Производительность
Виробник Apple
Тип Навушники
Смотреть отзывы покупателей