0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple Watch Series 4

Каталог товарів категорії
Опис категорії
Apple Watch Series 4

Нова версія смарт-годинників від компанії Apple - Apple Watch Series 4, які були презентовані 12 вересня, мають оновлений дизайн і масу нових функцій. Всі подробиці нововведень Apple Watch Series 4 ми описали нижче.

 

Корпус

Форма корпуса Apple Watch Series 4 не змінилася, все те звичне нам: квадратна форма із закругленими краями. А ось дисплей став більшим на 30%, тепер він займає всю лицьову поверхню корпусу годинників, залишивши по краях тонкі рамки, яких практично не помітно.


Також корпус нових Apple Watch став тоншим. Тепер розміри меншої версії складають 40 × 34 × 10,7 мм, більшої версії - 44 × 38 × 10,7 мм.
Компанія Apple вирішила випускати свої нові годинники з алюмінію, а також з нержавіючої сталі. З алюмінієвими корпусами Apple Watch Series 4 мають три кольори: сірий, срібний та золотий.

 

Digital Crown

Колесико Digital Crown було перероблено, тепер воно має мінімум механічних деталей та стало ще надійнішим і компактним. А ще колесико підтримує функцію Taptic Engine, яка дозволяє при кожному повороті Digital Crown відчувається це на дотик.

 

 

Оновлений дисплей Apple Watch 

Дисплей нових годинників від Apple збільшився на 30%, а все тому, що рамки стали по бокам стали меншими. Компанія Apple випустила смарт- годинник в двох версіях: 40 і 44 мм (попередні моделі випускалися з корпусами 38 і 42 мм).


Дисплей меншої моделі становить діагональ 1,57 дюйма,  а діагональ більшої моделі - 1,78 дюйма. А ось Apple Watch Series 3 мають діагоналі 1,52 і 1,65 дюйма для маленької і великої моделі відповідно. Тепер на нових дисплеях Apple Watch в меню і циферблатах стало відображатися більше інформації і важливих деталей.
 

Датчики нового покоління

Тепер в Apple Watch Series 4  встановлено сенсор, який автоматично стежить за ритмом серця користувача протягом дня, щоб пульс знаходиться в стані спокою, потім все  це зберігається в додатку «Здоров'я».
Ще одним нововведенням в плані здоров'я є можливість робити ЕКГ всього 30 секунд, але така функція доступна тільки на території США. 
Також в Apple Watch Series 4 були оновлені акселерометр і гіроскоп. Тепер ключова можливістю цих датчиків є визначення падіння власника годинника.
Сенсори моментально розпізнають падіння користувача і на екрані з'явиться пропозиція екстреного виклику в службу порятунку. Якщо користувач не реагує на сповіщення протягом хвилини, Apple Watch сам викликає службу порятунку і сповіщає про подію людям, які вказані в додатку «Здоров'я».

 

Процесор і швидкість роботи

Система у Apple Watch Series 4 двоядерна на 64-бітному процесорі S4. Новий процесор S4 швидше S3, який встановлений попередній версії, в два рази.
Чіп бездротового зв'язку Apple W3 в Apple Watch Series 4 такий же як в Series 3. Смарт-годинник отримав підтримку Wi-Fi (802.11b / g / n, 2,4 ГГц), Bluetooth 5.0, GPS,ГЛОНАСС, Galileo і QZSS. Об'єм пам'яті Apple Watch Series 4 також збільшився у 2 рази, тепер він становить 16 ГБ.

 

 

Значні переваги Apple Watch Series 4

  • • Apple Watch Series 4 має динамік, який звучить на 50% краще, ніж в його попередника.
  • • Ще в нових смарт-годинах змінилося розташування мікрофона, тепер він знаходитися на протилежній боці від динаміка.
  • • З новими смарт-годинниками можна плавати до 50 метрів, також вони мають захист від пилу та води.
  • • Компанія Apple заявляє, що годинник працює до 18 годин в стандартному режимі.

Чому вигідно купувати у нас?

Гарантія.

Наша сервісна політика проста – покупець завжди правий. Ми надаємо офіційну гарантію на придбаний товар від 31 місяця до 2 років, іноді навіть не залежно від сервісної політики виробника.

Швидка доставка.

Всі товари в нашому магазині продаються з миттєвою доставкою до 2-х днів. Якщо вам зручніше забрати замовлення власноруч – приїжджайте до нас в гості.

Якісний сервіс.

Обмін, повернення, ремонт, техпідтримка – та без питань! Ми працюємо для того, щоб кожен ваш візит в наш магазини «зробив ваш день» і запам’ятався першокласним сервісом!