0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
Обмін техніки Apple. Trade-in
Trade-in — це унікальна можливість перетворити те, що ви маєте на те, що ви бажаєте. А якщо конкретніше — ви можете обміняти пристрій, що був у користуванні на новий, оплативши лише різницю у ціні.

Ми приймаємо на обмін практично весь асортимент техніки від компанії Apple. Так, вам не здалося! Все від iPhone до iPad, від початку лінійки Watch до MacBook, у різних робочих та зовнішніх станах. Залежно від функціонального (апаратного) та зовнішнього стану формується оцінка пристрою. Що не менш важливо — одним з етапів оцінки є перевірка на факт потрапляння води чи розбору пристрою.

Загалом Trade IN відбувається у кілька етапів:
— Ви обираєте бажаний пристрій з усього представленого асортименту нової або вживаної техніки на сайті або ж у магазині.
— Залишаєте онлайн заявку на обмін. На сайті ви зможете отримати приблизну оцінку вашого пристрою.
— Безпосередньо у магазині пристрій проходить огляд та тестування. Обмінюєте ваш девайс на бажану модель, оплачуючи лише різницю у ціні.

Trade IN від магазину 9:42 дозволить вам зекономити до 65% від вартості при покупці нового пристрою. А також отримати сучасний, модний гаджет з офіційною гарантією та низкою бонусів на наступні покупки.
Залиште заявку на обмін
Після оформлення заявки обміну менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення усіх деталей.

Чому саме ми?

Програма обміну Apple

Програма обміну Apple Наша програма обміну Apple допоможе обміняти свою «яблучну» техніку на нову! Так-так, вам не треба буде думати про те, де взяти гроші на новий айфон – у залік вартості нового гаджету ми беремо ваш старий девайс.

Нове vs. вживане

Ви можете спокійно обміняти свій пристрій на новий або вживаний, але новішої моделі. При цьому можна оплатити сумою старого гаджету до 99% вартості нового пристрою.

Все цивільно

При обміні даємо 100% гарантію, що це буде оригінальна продукція Apple. Разом з новим пристроєм ви отримаєте повний пакет необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон).