0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Екшн-Камера GoPro Hero 7 (Black)

Оцінка користувача
Екшн-Камера GoPro Hero 7 (Black)
Екшн-Камера GoPro Hero 7 (Black)

Екшн-Камера GoPro Hero 7 (Black)

Ціна: 269 $7 317 грн
Спосіб купівлі:
Швидка покупка

20 вересня були представлені нові GoPro HERO7 в трьох кольорах: Black, Silver, White. GoPro вважаються одними з найкращих камер, які представленні на ринку!
GoPro HERO7 Black - найголовніша новинка компанії GoPro.


 

Стабілізація HyperSmooth дозволить отримати плавне відео, а все тому що HERO7 Black коригує всі тремтіння камери, зберігаючи плавність зйомки. А з новою функцією TimeWarp, ви зможете пришвидшити своє відео до 30 разів.

У автоматичному режимі «Суперфотка» застосовується HDR, приглушення шуму, тональна компресія - це все зробить ваші фотографії якісними та яскравими. Нова камера GoPro розпізнає людей та обличчя, після чого додаток GoPro App вибирає найкращі знімки і створює чудові відео.

З допомогою GoPro HERO 7 Black тепер можна діліться своїм відео в прямому ефірі Facebook Live, а також відеотрансляції у високій здатності можна зберігати на карту SD.

Камера дозволяє знімати вертикально, що ідеально підходить для історій в Snapchat або Instagram. З додатком GoPro App можна відразу відправляти фото і відео у всі соціальні мережі з GPS - міткою.

Камера HERO 7 Black в активному режимі робить якісну зйомку з чистим звуком, тому що редагує відео від сторонніх шумів вітру, різних вібрацій та звуків.


 

Корпус та габарити
Модель GoPro Hero 7 (Black)
Производительность
Тип гаджету GoPro
Смотреть отзывы покупателей