Каталог товарів
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Навушники

Опис категорії
Навушники

 

Історія навушників почалась ще в далекому кінці XIX століття, коли вони почали використовуватись телефоністками для роботи на телефонних станціях. Згодом їх знайшли як застосувати у військовій сфері для покращення розшифрування радіосигналів зв’язківцями. Тоді такий гаджет був ексклюзивом та був доступний далеко не всім, можна сказати, що нікому, а зараз навпаки важко знайти людину у якої б не було навушників.  Вибір навушників дуже великий і поповнюється новими моделями ледь не щомісяця. На сайтах та у магазинах представлені тисячі моделей різної якості та фактури, кольору та вигляду, ну і що не менш важливо — різних цінових категорій.

Перед початком вибору або ж купівлею навушників, Ви, як покупець повинні для себе визначити як і де ви ними плануєте користуватись і для чого вони вам потрібні. Тоді вибір буде в декілька разів легшим, і ви знайдете саме те, що вам потрібно.


Коли крокуєш вулицями, складається враження, що люди фактично не уявляють життя без цього аксесуару. Навушники стали однією з невід’ємних ланок комфорту, і не тільки однієї людини, а й соціуму. Згадайте, як нас дратували люди, які у громадському транспорті вмикали музику через динамік телефону, або гучно переглядали відео. Неприємно, авжеж? 

Однак багато хто не до кінця розуміє, як вибрати саме якісні і надійні навушники, що прослужать довго?  Існує кілька основних моментів, які ми радили б врахувати при покупці. Насамперед, варто визначитися з типом навушників. Їх не так багато, як здається: внутрішньоканальні, вкладиші, накладні, повнорозмірні. Всі вони відрізняються розміром та формою, функціями і головним — це якістю звучання. Також варто вирізнити провідні та бездротові моделі.

Останні два роки особливу популярність завоювали на ринку бездротові навушники. Можливо така мода на усе “бездротове” пов’язана з частими проблемами з поломкою шнурів, або з жартами про заплутані навушники у кишені, що так і майоріли на інтернет — ресурсах. Єдине, що не тішить — радіус дії таких навушників до 10 метрів.

Ще важливим аспектом є зручність навушників — геймери або працівники студій проводять в навушниках аж ніяк не годину. Навушники за замовчуванням не повинні приносити дискомфорт, а впевнено та легко розміщуватись і не створювати зайвий тиск на вуха. 

Звичайні навушники призначені для щоденних потреб теж повинні добре сидіти в вушній раковині і не випадати під час бігу, стрибків і інших рухів. У можна слухати музику, дивитися фільм, спілкуватися по скайпу. Для спілкування в навушниках розміщують мікрофон, він знаходиться або в конструкції самих накладок або ж на пульті керування розміщеному на кабелі. 


Для повсякденного користування цілком підійдуть навушники вакуумного типу або вкладиші. Вони достатньо компактні, ергономічні і відносно недорогі. Однак не варто забувати про якість матеріалів та передачі звуку. Через невеликі розміри цей аксесуар зачасту не надто якісно відтворює саме низькі частоти, а також мають дуже низький поріг звукоізоляції. Вони цілком підійдуть користувачам, що не надто вибагливі до якості чи чистоти звуку. 

Вибираючи навушники для довготривалого користування або роботи з відео та музикою — краще зупинитися на повнорозмірних моделях. Вони покривають усе вухо і точно забезпечать надійну ізоляцію від зовнішнього світу та чистий звук без шумів. Габарити — це єдиний недолік, який не так грає роль при роботі за комп’ютером чи в студії. 

Чому вигідно купувати у нас?

Гарантія.

Наша сервісна політика проста – покупець завжди правий. Ми надаємо офіційну гарантію на придбаний товар від 31 місяця до 2 років, іноді навіть не залежно від сервісної політики виробника.

Швидка доставка.

Всі товари в нашому магазині продаються з миттєвою доставкою до 2-х днів. Якщо вам зручніше забрати замовлення власноруч – приїжджайте до нас в гості.

Якісний сервіс.

Обмін, повернення, ремонт, техпідтримка – та без питань! Ми працюємо для того, щоб кожен ваш візит в наш магазини «зробив ваш день» і запам’ятався першокласним сервісом!