Каталог товарів
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Навушники AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2)

Оцінка користувача
Навушники AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2)
Навушники AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2)

Навушники AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2)

Ціна: 185 $4 644 грн
Оплата
Оплата відбувається у магазині, або картою з врахуванням комісії. Оплата можлива готівкою, або картою.
Доставка
Доставка відбувається після оплати замовлення з врахуванням комісії.
Спосіб купівлі:
Швидка покупка

  Щодо форми і загалом дизайну навушників, то вони залишились незмінними. AirPods 2 ідентичні до першого покоління. Гаджет отримав новий фірмовий процесор Н1, який забезпечує навушники автономністю кращою на 50% та підвищує якість відтворення аудіоконтенту. Також, завдяки новому процесору в AirPods з’явилась голосова активація «Привіт,Siri». 
 

  Тепер викликати голосового помічника можна не виймаючи телефон з кишені джинсів, достатньо лише сказати заповітні фрази. Siri допоможе вам у всьому : зателефонувати за обраним номером, перемотати трек чи й зовсім зупинити його, або відрегулювати гучність. Найголовніше, що вам навіть не потрібно торкатись до навушників, або що більше, шукати телефон у сумці.Приємні зміни спостерігаються і в підвищеній стабільності з’єднання. 

 

   Тепер придбати AirPods можна не лише зі звичайним кейсом, а й з новим футляром, який підтримує бездротову зарядку. Потужності кожного з таких кейсів хватає на 24 години роботи AirPods. Також фірмовий кейс для бездротового заряду можна придбати окремо. Такий чохол може підзарядити навушники за 15 хвилин на 3 години роботи. 

 

   Більше доби роботи від акумулятора з підзарядкою в чохлі, та до 5 годин роботи від акумулятора без підзарядки. Грати ігри, спілкуватись з друзями, слухати електронні книги ви можете завжди та усюди,  адже якість звучання буде приголомшливою. 
 

   Зарядити ваші AirPods тепер дуже легко. Потрібно лише покласти навушники у футляр і помістити його на пристрій для бездротової зарядки з стандартом Qi. Якщо на передній панелі чохла індикатор заряду світиться, це означає, що ваші AirPods успішно поповнюють свій енергетичний запас. Та навіть, якщо під рукою не виявилось пристрою з стандартом Qi, то кейс без проблем можна зарядити через роз’єм Lightning.

Корпус та габарити
Колір Білий
Роз'єми для підключення
Підключення Через Bluetooth
Производительность
Виробник Apple
Тип Навушники
Смотреть отзывы покупателей