0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Playstation

Опис категорії

Крок за кроком, і віртуальна реальність та світ комп’ютерних ігор став невід’ємною частинкою не просто нашого побуту, а й життя. Боротьба між фанатами консолей та любителями комп’ютерів буде тривати вічно, адже обидві платформи нестримно розвиваються. 

Компанія Sony була фактично першопрохідцем у світі модернових консолей. Лінійка PlayStation — заслужила популярність завдяки чудовим графічним та технічним можливостям, завдяки яким ви практично з головою поринете у майбутнє ігрового світу. Консоль доступна у збірках з жостким диском на 1TB або 500GB. Розширення 4К і підтримка HDR графіки - реалізм та швидкісний відгук буде забезпечений на найвищому рівні за будь-яких умов.

Незалежно від того, що саме Вам до душі – активно грати в найновіші ігри, дивитися фільми у найкращій якості, телевізійні програми онлайн, слухати музичні стріми чи все й одразу, – PlayStation неодмінно виправдає найвибагливіші очікування. Першокласна оперативна пам'ять та швидкісний процесор у парі з потужною відеокартою - обіцяють кардинально новий рівень захоплюючого та динамічного геймплею із плавною неначе морські хвилі графікою, без будь-яких затримок чи ускладнень.

Також ми підібрали для вас низку фірмових аксесуарів які зроблять гру яскравішою та простішою в управлінні. Додатковий Dualshock для повноцінної гри з друзями, VR Move Twin Pack для тих, хто хоче відчути повний реалізм танців чи погоні на своїх двох або PlayStation VR для повноцінного занурення у процес.

 

Чому вигідно купувати у нас?

Гарантія.

Наша сервісна політика проста – покупець завжди правий. Ми надаємо офіційну гарантію на придбаний товар від 31 місяця до 2 років, іноді навіть не залежно від сервісної політики виробника.

Швидка доставка.

Всі товари в нашому магазині продаються з миттєвою доставкою до 2-х днів. Якщо вам зручніше забрати замовлення власноруч – приїжджайте до нас в гості.

Якісний сервіс.

Обмін, повернення, ремонт, техпідтримка – та без питань! Ми працюємо для того, щоб кожен ваш візит в наш магазини «зробив ваш день» і запам’ятався першокласним сервісом!