0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

MacBook Pro (2017)

У цій категорії немає товарів.

Опис категорії
MacBook Pro — розширюй можливості!


    Так заведено, що при запитанні: “Який ноутбук придбати для роботи?”, ви отримаєте відповідь: “MacBook Pro”. Pro тут не просто так, це знак того, що модель розрахована на робочі задачі. До цього можна віднести роботу з відео, фото, звуком, програмуванням, проектуванням і ще багато-багато різного. Поговоримо про кожен окремий аспект роботи із цим ноутбуком та вирішимо, чи гідний він “Pro” у назві.

 

 

Знайомоство починається з погляду.

 
  Сюди можна віднести одразу 2 моменти — екран та корпус. Поглянувши на MacBook Pro 2017 року, одразу “кидається в очі” просто фантастичний дисплей. Це Retina матриця із діагоналлю 13” або 15” та скаженим розширенням! Для чого потрібен такий екран? Щоб отримати максимум задоволення від роботи чи просто перегляду YouTube

 

    Дисплей підтримує широкий динамічний діапазон P9 для повного розуміння кольору, як на професійних студіях. Екран повністю відкалібрований, з ідеальною передачею кольору, контрасту та яскравості (500 кд). Це кращий екран на ринку, однозначно.

MacBook Pro Луцьк

Відчуй себе пілотом F1.

   
Швидкість роботи є одним з найважливіших моментів, оскільки це ноутбуки “Pro” серії, а значить має відповідати високим стандартам ринку та Apple. За це відповідає процесор від фірми Intel. Модель Intel Core i5 в 13 дюймових моделях та Coire i7 в 15 дюймових моделях. Чи є різниця в швидкості роботи? Є, колосальна. Хочете ракетоподібну швидкість роботи — ласкаво просимо у світ великих ноутбуків. Потрібна мобільність — 13 дюймів для вас. Велика різниця через кількість ядер та потоків. В i5 — 2 ядра та 4 потоки, в i7 — 4 ядра та 8 потоків. На практиці це суттєва різниця.

 

    Якщо виникає потреба у роботі з відео — потрібно розглядати лише варіант на 15 дюймів, оскільки в ньому присутня потужна графіка від AMD. Якщо потрібно працювати із Photoshop і ваш скіл ще не дотягнув до роботи з 3D об’єктами — 13 дюймова модель із TouchBar буде “базис мінімум” для такого через більш потужне графічне ядро. 

 

    Щоб працювати із вашими проектами в MacBook Pro 2017 вбудовано 8GB (13”) або 16GB (15”) оперативної пам’яті. Чи це достатньо? Цілком! Працюєте з відео — маєте 16GB RAM, якщо не працюєте — маєте 8GB. З оптимізацією Mac OS X таких об’ємів вистачить на декілька років, якщо ви не з тих людей, котрі відкриваються 40 вкладок у браузері та все програми, що встановлено. Змінити об’єм власноруч — не можливо, уся пам’ять знаходиться на материнській платі.

 

    Для зберігання усіх даних встановлено надшвидкі SSD з швидкістю зчитування 3 ГБ/с. Це просто космічна швидкість! Об’єми виглядають так: 128GB (13” без TouchBar) / 256GB (13” без та з TouchBar та 15”) / 512GB (15” та 13” з TouchBar). 

 

 


НеРеально швидко!


   Як відбувається процес користування MacBook Pro.

 

    Ви, легким рухом руки відкриваєте MacBook. Проходить секунда і ноутбук прокинувся. Ввід паролю, або TouchID і ноутбук готовий до роботи. Запуск програм займає секунди. Ви більше не зможете запам’ятати імена розрозбників пакету Adobe. Відклик TouchPad ідеальний, він приємний на дотик.

MacBook Pro купити Луцьк

    Скло та метал холодить руку, кулери не вмикаються без потреби. Зображення “тішить око” своєю палітрою кольорів. Всі відеоролики, всі зображення, всі сайти виглядають інакше, більш яскраво. Весь світ стає яскравішим та наповсюється новими барвами. 1 день з життям “Маковода”. 

 

 

Кожен дотик — щось нове.


    Як ми вводимо інформацію в ноутбук? За допомогою клавіатури та “мишки”. З другим тут все зрозуміло, а ось клавіатура тут особлива. Механізм метелик забезпечує мінімаааальний, ну просто мініатюрний хід клавіш. Завдаякий цьому і корпус MacBook є доволі компактним. Проте цей мінімальний хід клавіш створює максимальний рівень шуму.

 

    Спершу здається що вона зараз зламається, проте потім розумієш, що все не так просто. Клавіатура приємна, викликає звикання і після неї усі інші клавіатури здаються друкарськими машинками. 

 

 

Гідний називатись “Pro”!


    MacBook Air — легкість, портативність, присутня мінімальна швидкодія. MacBook 12” — абсолютна мобільність та легкість, проте відсутня швидкість. iMac — швидко, красиво, але з собою не взяти. Mac Pro — дорого. MacBook Pro — ідеальний варіант, якщо з’єднати це все разом.

МакБук Про купити Луцьк

    Єдиний його “мінус”, якщо це можна взагалі вважати мінусом, це вага та габарити. Не усім буде зручно носити його із собою, але така швидкість роботи, такий екран, така клавіатура варті того, щоб чуть підкачатись для носіння MacBook Pro 2017 року!

Чому вигідно купувати у нас?

Гарантія.

Наша сервісна політика проста – покупець завжди правий. Ми надаємо офіційну гарантію на придбаний товар від 31 місяця до 2 років, іноді навіть не залежно від сервісної політики виробника.

Швидка доставка.

Всі товари в нашому магазині продаються з миттєвою доставкою до 2-х днів. Якщо вам зручніше забрати замовлення власноруч – приїжджайте до нас в гості.

Якісний сервіс.

Обмін, повернення, ремонт, техпідтримка – та без питань! Ми працюємо для того, щоб кожен ваш візит в наш магазини «зробив ваш день» і запам’ятався першокласним сервісом!